DEĞER VE HEDEFLERİMİZ

Kurum olarak OKYAY GIDA, helvanın geleneksel tadını, eşsiz lezetiyle yeni nesillerimize hatırlatmayı kendisine bir misyon edinmiştir.

Bu konuda sektördeki diğer firmaların ve tüketicilerin sağlık ve hijyen konusunda bilinçlenerek, sorumluluklarını yerine getirmelerini temenni etmektedir.

Tüketicilerden aldığı övgü ve destek mesajları da OKYAY GIDA için en büyük memnuniyet kaynağı olup, kalitesinden ödün vermeyişindeki azmini daha da pekiştirmektedir.

Tüketicisiyle her zaman sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünleriyle buluşan OKYAY GIDA, günümüzün rekabet ortamını kendisini geliştirmek ve daha iyiye gitmek için bir fırsat olarak değerlendirmektedir.

Bunun yanında haksız rekabetle tüketiciyi aldatmaya yönelen müesseselerle yetkili kurumlar nezdinde mücadelesini sürdürerek bu konuda üzerine düşeni yapmanın huzuru içindedir.

Gıda standartlartlarına aykırı olarak kullanılan maddeler, tahin ve helvaya karıştırılan un, yer fıstığı, soya unu, ayçiçek yağı gibi katkılar, kaliteyi düşürmesi yanında tüketici sağlığını ciddi olarak tehdit etmektedir.

Bu ürünleri merdiven altlarında sağlıksız ortamlarda üretip, pazarlayan, kayıt dışı çalışan şirketler, toplum sağlığını tehdit ettikleri gibi ülkemizin ekonomisine de zarar vermektedirler.

Hileli ve kalitesiz üretim neticesinde, ülkemizde gelenekselleşen helva tadı yeni nesillerce benimsenmemekte ve helva, hak ettiği değeri görmemektedir.

Bu sebeple şöyle diyoruz:

" TAKLİTLERDEN SAKININIZ ... GERÇEK TAHİN HELVASI YİYİNİZ ...

OKYAY HELVA "

ve ekliyoruz:

" AĞZININ TADINI BİLENLERE ... GERÇEK TAHİN HELVASI İSTEYENLERE ...

OKYAY HELVA "

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.