KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimizin, tüketici sağlığını ön planda tutarak, ulusal ve uluslararası gıda mevzuatlarına ve gıda güvenliği kurallarına uygunluğunun yanı sıra, eşsiz lezzet, doğallık ve en üstün kalite hedefleri doğrultusunda üretilmesi ve bu özellikteki üretim için gerekli olan ham maddelerin en uygun ve en kaliteli olanlarının kullanılması.

Tüm süreçlerde sürekli iyileştirme ve yeni ürün geliştirme çalışmaları yapılarak, hijyenik ortamlarda, müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek mümkün olan en geniş ürün yelpazesi içerisinde ve mümkün olan en ekonomik koşullarda üretim yapılarak ürünlerimizin müşterilerimize sunulması.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisinde maximum düzeyi yakalamak, bunun devamlılığını sağlamak. Bu açıdan kusursuz hizmet sunmak, dağıtım kanallarına sevkiyatı ve teslimatı zamanında ve en iyi şekilde yapmak.

Çalışan elemanların eğitim düzeyi ve kalitesini arttırmak ve her kademedeki personelin kalite bilinci içerisinde görevini eksiksiz olarak yerine getirmesini sağlamak. Bu sayede kaynakların etkin olarak kullanımını sağlayarak şirketin verimliliğini ve pazardaki rekabet gücünü yükseltmek.

GIDA ÜRETİM GÜVENLİĞİ (HACCP) POLİTİKAMIZ

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, hijyeni ve insan sağlığını ön planda tutarak, insana ve doğaya saygılı davranarak en kaliteli ürünü üretmek temel HACCP ve kalite politikamızdır.

Yüksek teknolojiye ve kaliteli teknik personele sahip firmamız, hammadde temininden başlayarak ambalajlama, muhafaza ve tüketim noktalarına ulaşana kadar, hijyenik paketlenmiş ürünlerimizi tüketme sunmaktır.

Kuruşumzun tüm birimlerinde HACCP'e uygun olan gıda güvenlik politikamızı anlatmak, yerleştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.