OKYAY İNŞAAT

Okyay Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Okyay İnşaat, bulunduğu bölgeye değer katarak; yüksek kalitede ve dünya standartlarında; güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmeyi hedefleyen başarılı projelere imza atıyor. 

Gayrimenkul, enerji ve otomasyon alanlarında da faaliyet göstermiş olan firma, " Okyay " markası ile inşaat sektöründe de değer yaratmayı esas alarak müşteri odaklı çalışma stratejisi ile yüksek ses getiren projeler oluşturuyor.

Okyay İnşaat, mühendislik ve mimaride en son teknolojileri kullanarak genç ve dinamik bir ekiple; projelendirme, yönetim, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmetler sunuyor.Yükselen projelerinde "en iyi"yi hedefleyen Okyay İnşaat'ın amacı, her gelir grubuna hitap ederek, altyapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern, teknolojik, estetik iş ve yaşam alanları inşa etmektir.

3+1 Lüks Konut Projeleri

> 19 Daireli Okyanus Sitesi

> 45 Daireli Lalezar Sitesi

Okyay Plaza Projesi

> 7 ticari alan ve 60 adet ofis (Home&Office)

Okyay İnşaat'ın günümüzün olduğu kadar geleceğinde ihtiyaçlarına cevap veren yapılar inşa edeceğinin referansları.

www.okyayplaza.com


Misyonumuz

Okyay Şirketler Grubu olarak yarım asrı aşkın bir zamandır öncelikle bölge ve ülke ekonomimizin kalkınması adına hizmet üretiyoruz. Yatırımlarımızda doğaya, çevreye ve topluma saygılı, yasa ve mevzuatlara uygun yüksek kalitede, çevre ve iş güvenliği esaslarına bağlı, sağlıklı ve güvenli yaşam alanlarını fonksiyonel ve estetik unsurlarla buluşturan, yenilikçi ve çözüm odaklı projeler sunuyoruz.


Vizyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeme ilkemizle hareket ederek, tüm yatırımlarımızda öncelikli olarak bölge ve ülke ekonomimize değer katacak bir istihdam ve üretim politikasını benimsedik. Ahlaklı ve profesyonel iş anlayışımız ile müşteri memnuniyeti ve bağlılığına azami önem vererek taahhüdümüzdeki işleri zamanında, yüksek kalitede ve değer katarak tamamladık. Güvenli, estetik ve modern iş ve yaşam alanları inşa etme vizyonumuzla semt, bölge ve şehirlere değer katmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.